הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 


נושאים בטיפול

 1. חקירת ארגון נשות השוטרים: ע"י רשם העמותות-כרגע בחקירה תוך הצבת אולטימטום לפני פירוק.
 2. מערך ה"שילדי" אזור צפון:בפנייה לממ"ז צפון הובהר שכל שוטר שרואה ניצול לרעה בנושא מוזמן לכתוב באתר ואנו נעביר ללשכתו.
 3. חנינה לשוטרים שהורשעו ב"התנתקות":כחלק ממהלך פוליטי זכו המתנחלים לחנינה גורפת ע"י משרד המשפטים בתקופה הרלוונטית,האתר פנה בנושא לבכירים במערכת המשפטית והוחלט שמשרד עו"ד של האתר יעביר פנייה מסודרת של השוטרים שהורשעו או מנהלים משפטם כעת ותיבחן האפשרות לחנינה הדדית בנושא.כמו כן שוגר מכתב לנשיא ולשר דיכטר מצד מר אפרים סנה כדי לחון את כלל השוטרים.
 4. קרנות שוטרים:בבירור של האתר הוברר שהחברה פרטית ובעלת חוזים שונים מול חברות כאשר ההסכמים כדוגמאת "אשת טורס" גרועים ופוגעים בשוטרים-לא מצאנו נכון לרגע זה אוזן קשבת שם והעברנו תלונה למבקר המדינה בנושא,כמו כן האתר במגעים עם חברה גדולה למתן מבצעים לשוטרים ולמלחמת שיווק מול אשת טורס".
 5. "מבצע 18 שעות בירושלים:בית חנינה"-האתר פנה ללשכת ממ"ז י-ם וביקש להאיר את הנושא.אני מאמין שכתוצאה מהתגובות הרבות של השוטרים מישהו שם הבין את האתר.
 6. רכבים שכורים מוצמדים לקצינים במערך המודיעין-הנושא הועבר ללשכת ראש אח"מ -.
  בעקבות פניית האתר,ראש אח"מ הנחה על ביצוע בקרה בנושא השימוש בציוד שהועבר לשימוש ביחידות ובכלל זה הרכבים השכורים.
  מדור איסוף, הוציא הנחייה בנושא ובקרוב יוציא שוב הנחייה חוזרת לרענון הנושא.
  בימים הקרובים יבדקו מס'' יחידות בנושא והתנהלות הרכבים כפי שהועבר במכתב.
  במידה ויעלו מאפיינים כמו אלה המצויינים במכתב,הרכב ילקח לאלתר וידרשו הסברים מפיקוד היחידה.
  שוטרים או רכזים אשר יראו שתופעה זו ממשיכה מוזמנים לפנות לאתר או למייל האישי שלי שבראש הפורום ע"מ שנעדכן את אגף המודיעין בנושא לצורך המשך טיפול.
 7. האתר עובד בשת"פ עם אתר all job :כדי לתת מענה לשוטרים הפורשים שמחפשים עבודה-קיים אייקון.
 8. קרינה מאנטנות וחדרי חשמל-האתר בודק את הנושא במחוז ת"א ותחנת כרמיאל ושיגר מכתב משפטי בנושא (ראה במאמרים משפטיים).לאחר 2 ניטורי קרינה ללא מימצא החלטנו להמשיך ולעקוב אחר הנושא עם שוטרי המחוז.
 9. חדר האוכל במחו"ז ת"א-האתר פנה למשרד לביטחון פנים כדי לקבל תשובה מדוע שוטרים רבים לא מקבלים ארוחה חמה כנדרש.בתשובת קצין קבילות שוטרים אשר טיפל מטמינו בתלונה,הבקשה הועברה לאגף הלוגיסטיקה לשיפור השירות.
 10. עדכון נוהל עיכוב דרגה-כתוצאה מדרישת האתר והפנייה לאמ"ש,אין לעכב יותר שוטר בדרגה או קורס כתוצאה מחקירת מח"ש.
 11. שינוי חקיקה בנושא הכרת יחסי עובד מעביד- במשטרה ומול מערכת בתי המשפט-האתר הכין טיוטא באמצעות משרד עו"ד בני כץ שמלווה את האתר ,עבור חבר כנסת פינס,כדי שזה יקדם את הנושא,ראה בחלון המאמרים את המכתב ששוגר בנושא.
 12. מינויים פסולים-האתר בקשר עבודה ישיר עם משרד מבקר המדינה,האתר העביר חומרים רבים לבדיקה.
 13. מינוי פסול-רפ"ק יוסי קורן,הועבר חומר לבדיקת מבקר המדינה והוצאנו כתבה בעיתון "ישראל היום".
 14. תואר ביהדות-הוצאנו כתבה בעיתון בנושא תוך ריענון הפיקוד בנושא.
 15. מתן בסתר-שוטר מאזור הצפון שנקלע למצוקה נפשית קיבל לביתו תנורים ואוכל למשפחתו.כמו כן האתר מסייע באמצעות גורמים אנונימיים לשוטרים במצוקה קשה,כול חג האתר דואג להעביר למשפחות שוטרים משלוחים של מזון .
 16. משל"ט דרום-בעקבות טענות שוטרים,העברנו לבדיקה ומעקב של קצין קבילות שוטרים ולידיעת המפכ"ל.
 17. קפה בחצי מחיר-בעקבות משמרות הלילה הקשות,דאגנו שרשת yellow תאפשר הנחה קבועה בשעות הלילה של 50% על הקפה לכול שוטר,בלש או מתנדב.
 18. מתחם נק' הר הבית: בעקבות תלונה על מעבר קיר נמוך בנק' הר הבית ולאחר בקשה של האתר,הוחלט להתקין שלטי אזהרה וספוג כדי למנוע את החבטות המיותרות.
 19. אנשי המז"פ במטא"ר-בעקבות אי מיגון של אנשי המעבדה לסמים ופגיעה בגופם,העלנו את הנושא לפיקוד,שם הובטח לשדרג את הקיים ובמקביל עלו שתי כתבות בנושא, בעיתון "ישראל היום" ובמהדורת הבוקר בגלי צה"ל.
 20. תחנת שכונות- בעקבות פניית שוטרים על תקן בילוש שנלקח עבור פקידת מפקד תחנה החלטנו לעלות את זה לכדי כתבה בעיתון"ידיעות ת"א" כדי לומר לפיקוד שהשטח זקוק לתקן יותר מפקידה במשרד מת"ח.
 21. תרגיל "צאלים" : בעקבות תלונות שוטרים על חוסר שינה ועבודה מרובה ללא פגרת חוב הוצאנו את הנושא לבדיקה.כמו כן אגף את"ל,בודק את נושא הכלכלה כתוצאה מתלונות שוטרים.
 22. סיור חיפה : בעקבות תלונות סיירים על יחס מזלזל מצד הפיקוד הפננו את הנושא לבדיקת המחוז.בבדיקה הנושא הועבר לידיעת הפיקוד והממ"ז כמו כן אנו ממליצים לפנות לפיקוד בצורה ישירה מתוך אמונה שלכולנו חשובה המשטרה ורווחת השוטר.
 23. מפגש נהריה: יזמנו מפגש בין שוטרי נהריה למר סנה עם הבטחה לדאוג להם בהמשך.
 24. כלכלה: בעקבות התיגבורים במהלך המלחמה בעזה,ביקשנו לבדוק את מערך הלוגיסטיקה בנושא כלכלת השוטרים המתגברים.הנושא עבר לטיפול אגף הלוגיסטיקה ,בעקבות פנייה שלנו,הוחלט לבצע בדיקה מערכתית מטעם האגף כדי לבדוק את הבעיות השונות עד לרמת הפרט של השוטר בתחנה.
 25. תנאי שירות: במס' תחנות הוענקו מחשבים לחדרי סיירים שמצאו את מקומם במשרדים אחרים,בהתערבות האתר המחשבים הוחזרו לחדרי התדרוך של הסיירים.
 26. מינוי בעייתי בתחנת אשקלון : בעקבות תלונות רבות על אשת מת"ח שדרות-סולי נחמני ושיבוצה לעוזרת פקידת רל"ח תחנת אשקלון, התערבנו וכיום התקבלה החלטה להתחשב בה כאם לילדים ומאידך להשתתף כאחרון השוטרים בתחנה .
 
מכתב חנינה של הנשיא
(לחץ על המכתב להגדלה)