הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

היה לי חלום...

 
היה לי חלום להקים יחידה להגנה על שוטרים לפני מס' שנים.יחידה שתיתן מענה ברמת השטח לשוטר הזקוק לסיוע ועד שוטר מאוים ע"י משפחת פשע.
באתי לחברי הטובים השוטרים שמשרתים עימי והם צחקו,אמרו מי מהפיקוד במשטרה יסכים,לא מעניין אותם דבר מלבד קידום.
היום אני אומר לשוטרים לצערי שצדקתי.
היום אני מקים אתר שוטרים,אתר שלא ייתן הגנה לשוטרים אבל ייתן בית לאלפי שוטרים, אוזן קשבת לשוטרים ועצות חכמות לחיים לכל השוטרים.
 

באתר קיים פורום שכל כולו עבור השוטרים . מטרתו ליצור חיבור בין השוטרים בצפון לשוטרים בדרום בין השוטרים במרכז לשוטרים בשרון. הכוונה בשעת מצוקה ותשובות משוטרים עם ניסיון חיים.

זה הבית שלכם השוטרים !!!

באתר יתפרסמו אירועים ודיווחים ואתם השוטרים מוזמנים לעדכן ולשנות לייעץ ולעזור. הציבור היקר שיכנס לאתר ייחשף לתכנים מעניינים מעולם השוטרים ויבין מדוע כולנו השוטרים מתגייסים למען החברים בצפון.
אין אדם בעולם שייתן שיזרקו לו רימון לבית ומי שאמור לתת הגנה יירדם בשמירה. לפיקוד המשטרה ולשר לביטחון הפנים הפתרונים. כמו כן חשוב להדגיש כי מטרה חשובה לא פחות מהקשר הטוב שייווצר בין השוטרים הוא הסיוע למשפחות השוטרים בצפון שביום בהיר התעוררו ללא דבר.

פיטורים של השוטרים, הוצאות משפט לשוטרים וכלכלת הבית הם רק חלק משגרת יומם החדשה. אני קורא לכל מי שנכנס שידאג להפיץ בין כל חבריו את האתר -שוטרים,מתנדבים ואזרחים כאחד.

באתר קיימים פרטי חשבון עבור השוטרים, כל שקל הוא מצווה.
בשבילכם השוטרים זה קופסאת סיגריות ופלאפל, בשבילם זה אוכל למשפחה.

המון הערכה ותודה לכל אלה שנותנים יד לעזרה וכל הצעה ובקשה אנא כתבו ונתייחס בכובד ראש.

בהמון הערכה,
מיקי הראל- מקים ומנהל האתר: "שוטרים חשופים בניידת"
מכתב חנינה של הנשיא
(לחץ על המכתב להגדלה)