הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

כללי זהב לפני ובחקירת מח"ש

 1. להגיע לחקירה אחרי זימון בכתב, בשום פנים ואופן לא בטלפון אפילו לא מפקד .
 2. להודיע לאדם קרוב שהלכתם לחקירה ואתם מצוידים בשם של עו"ד טוב ולא נשות מבלי להכביר מילים.
 3. לא לפחד באיום על מעצר מהחוקר, רחוקה הדרך ברוב המקרים, שיטת איום נלוזה ישנה וצריך אישורים, האיום נועד שתפתחו על החברים .
 4. לא להתפתות לחוקר- זה פתח ההוא פתח אני עוזר לך ומתחיל בסיפורי הלל על תפקידו במשטרה ועל התפיסות והחקירות המדומות.
 5. להמעיט במילים ולא לנדב מידע, קורקטי קצר ולעניין.
 6. זכותכם להיוועץ בעו"ד בתחילת החקירה עפ"י חוק וכל התרגילים של מח"ש לא יעזרו (חובתם וזו זכותכם).
 7. את השיחה לעו"ד תעשו מטלפון שלכם ואו שלהם בזהירות מתבקשת, הקלטות !!!
 8. הגעתם למשרדי מח"ש עם חבר לאירוע או לבד כל הדרך כולל בניידת,הכניסות כולל הספסלים בתקרה מעל הראש מוקלט גם הלובי לא לדבר כלום כולל סימני ידיים ותנועות.
 9. במידה ואתם רוצים להקליט, עשו חיפוש ואו לקחו לכם את הפלאפון או מכשיר, תדרשו אישור ותבקשו שהחקירה תהיה מוקלטת. לחוקרי מח"ש דמיון מפותח והכתוב לא תמיד מתנגש עם הנאמר ראו הוזהרתם.
 10. לקרוא את הכתוב ותמיד לראות מה החוקר רושם בשפתכם ולא המצאות מקוריות שלו ולבקש למחוק כל דבר אפילו מילה שלא אמרתם בסוף. זה יכול לשמש כרועץ נגדכם ולפני חתימה פשוט לעצבן אותם ולקרוא כל מילה ואות ולחתום.
 11. משאירים אתכם בחדר קטן ולבד או עם חבר לא לדבר מילה ולא תנועות ידיים של תשתוק או כל סימן אחר שאתם מכירים ולמדתם מהעולם העברייני.
 12. נעצרתם בתאים במיוחד במטא"ר מלא מדובבים כולל שוטרים במדים ולא לספר גם בעיות בבית ולא על מה אתם עצורים כלום שתיקה או צחוק סתמי .קיימים שוטרים בשירות המשמשים מדובבים של מח"ש !!!
 13. החוקר מסתחבק איתכם מקור ראשון לצרה ואו בלגאן לא להתפתות - אין חברים ואין צחוקים! אתה תחקור ואל תעזור לי יש אלוהים שיעזור.
 14. לא להסכים לפוליגרף בטענה: לא אמין ולא קביל בבימ"ש (לא ליפול).
 15. לעמוד על זכותכם לקרוא דוח פעולה או כל מסמך שרשמתם לרענן זיכרון ולא ליפול במלכודת אי דיוקים וסתירות בעדות (לא זוכר עדיף על שטויות) לא רוצים לתת לכם לקרוא,אימרו לא זוכר.
 16. זהירות!!! חוקרי מח"ש אינם צדיקי הדור הם עובדים על סטטיסטיקות והאמת רק המלצה גם ואתם בבית והיה אירוע אתם מבחינתם אשמים למה אתה נושם לבד.

הערה חשובה:

כל הנכתב בגדר המלצה בלבד ואינם ייעוץ משפטי השימוש בכל ההמלצות אובחלקן על אחריות המשתמש הכול נכתב מתוך ניסיון שנים של שוטרים.
 
 

מכתב חנינה של הנשיא
(לחץ על המכתב להגדלה)