הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
עבור: מפקד מרחב שפלה
תנ"ץ שמעון שומרוני
 
מאת: שוטר בגמלאות
רס"ב דני יהוד
 
 
"מכתב תודה"

אני שמח לבשר לך שסוף סוף יצאתי לגמלאות, החל תאריך 01.06.09, אחרי 28 שנות שירות מלאות במשטרת ישראל, מתוכם 27 שנים שירות פעיל במרחב נתבג כשוטר סיור חלקם כראש משמרת, 10 חודשים חופשת מחלה וחודשיים חופשת שחרור, אך שמחתי מהולה גם בעצב על הדרך בא נאלצתי לפרוש לגמלאות.

לך הייתה תרומה גדולה ליציאתי לגמלאות, על ידי המהלך המחושב שלך להעבירני בתאריך 01.06.08 ממרחב נתבג אותו אהבתי למרחב שפלה נקודת בית דגן, בניגוד מוחלט לרצוני, (כמובן מי בכלל שואל אותי), ובכך הנחתת מכת גרזן על המוטיבציה שלי להמשיך לשרת במשטרת ישראל, השפלת וביזית אותי בעיני חבריי במרחב נתבג במהלך הזה, ועל כך "אני מודה לך".

הייתי השוטר האחרון בנתבג שחשב שיעבירו אותו בניגוד לרצונו למרחב אחר אחרי 27 שנות שירות מצויינות ללא עבירות משמעת.

יכולתי לצאת בכבוד לגמלאות בשנת 2007 במסגרת עידוד פרישה שהוצע לי אך אהבתי את השרות בסיור נתבג ורציתי להמשיך לשרת עוד מס' שנים עד ליציאה לגמלאות ממקום בו החלתי את שירותי במשטרת ישראל בסיור, אך לצערי לא איפשרת לי והחלטתך לגרש אותי ללא סיבה מובנת מביתי מרחב נתבג למרחב שפלה שלא הרגשתי אליו שום שייכות שברה את רוחי.

במשך חודשי המחלה בהם הייתי בביתי המתנתי לראיון ממ"ז כפי שהובטח לכל השוטרים שנפגעו מהעברתם למרחב אחר אך נודע לי שמנעת ממני ומאותם שוטרים שהתנגדו להעברה מלהגיע לראיון ממ"ז.

במשך חודשי המחלה המתנתי לביקור של גורם פיקודי כל שהוא מוסמך ממרחב שפלה לנסות לפתור את הבעיה שאליה נקלעתי ללא רצוני אך לצערי כנראה מנעת זאת והשארת אותי במצבי.

גם הודעתך בטלפון אליי שתבוא לביקור לא התקיימה.

במחשבה לאחור ניסיתי להבין מה גרם לך לרדוף אותי עוד כאשר היית מפקד מרחב נתבג וגם לאחר שעברת למרחב שפלה, אך לא הצלחתי להבין מדוע.

מעולם לא הייתי שוטר בעייתי במרחב נתבג ושימשתי מודל לסיירים שרובם היו פקודים שלי בעבר, וגם הובטח לי דרגת רנ"ג על ידי רמ"ס אופיר בינדר עקב הצטיינות בעבודה בהוצל"פ ובשאר תפקידיי, אך לצערי לא אופשר לי להמשיך לשרת בנתבג ולהתמודד על דרגת רנ"ג.

לשמחתי הצלחתי להגיע לראיון ממ"ז בזכות נציב קבילות השוטרים לאחר יותר משישה חודשי מחלה, והממ"ז הסכים להחזיר אותי למרחב נתבג להמשיך את הליך הפרישה לבקשתי, ובכך הציל קצת מכבודי האבוד, ואני מודה לו על כך.

לבקשתו של ממ"ז מרכז לחזור לשרת בנתבג השבתי שאילו הייתי מגיע לראיון בתחילת החודשים הראשונים של ימי המחלה הייתי נענה וחוזר לעבודה, אך לאחר יותר משישה חודשי מחלה, הליך של ועדת מוגבלים, ומצב נפשי לא פשוט לצערי לא אוכל לחזור לתפקד כבימים לפני העברתי למרחב שפלה.

היום כגמלאי אני עדיין מרגיש פגוע קשות נפשית אך מקווה שהזמן יעשה את שלו וירפא את הפצע.

לסיום אני שוב "מודה לך" ומאחל לך הצלחה בהמשך דרכך במשטרת שראל.
 
 
העתקים: ממ"ז מרכז
              ראש אמ"ש
              מפקד מרחב נתבג
              נציב קבילות השוטרים

מכתב חנינה של הנשיא
(לחץ על המכתב להגדלה)