הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

הבהרה

התשובות, הייעוץ והמידע הניתנים בפורום לשוטרים על-ידי עורכי הדין, אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינם מהווים המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם. ייתכן ובמידע חלו השמטות ו/או טעויות. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת  על אחריותו בלבד  ומסיר מהאתר ו/או מפעיליו כל אחריות. המידע הינו חסוי ומיועד לנמען בלבד. אין לעשות במידע שימוש כלשהו ו/או להעבירו לצדדים שלישיים.
אין לפרסם באתר "שוטרים חשופים בניידת" תגובות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות גזעניות ,תגובות המוציאות לשון הרע, תגובות בעלות אופי מיני, תגובות המעודדות הסתה,תגובות הפוגעות בפרטיות, תגובות הפוגעות ברגשות הציבור ותגובות המפירות זכויות קנין רוחני.למען הסר ספק,הנושא באחריות הבלעדית לתוכן התגובה המפורסמת הוא כותב התגובה, ואתר "שוטרים חשופים בניידת" שומר לעצמו את הזכות שלא לפרסם את התגובה ו/או חלקה ו/או למחוק תגובות שמפורסמות וכן את פרטי כותב התגובה בהתאם לשיקול דעתו הבלעדית של האתר.
שלכם מיקי הראל


  

האלבום שליl יומנו של בלש
מאמרים משפטיים נושאים בטיפול

 


פורום לדבר חופשי
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] אורח
  ביטוח בריאות 2000 הראל   16/11/2013 05:51 

הצטרף בתאריך :

התייעצתי עם מומחה לביטוח בריאות,לדבריו ביום יום עדיף הביטוח המשלים של קופות חולים,לטווח הארוך אם תיווצר בעיה קשה עדיף הביטוח של הראל,אני העדפתי את הביטוח המשלים של קופת החולים,גם קרנות לא גוזרים קופון.   
[ אורח ] לגימלאי
  אתה איש רדוף   16/11/2013 10:09 

הצטרף בתאריך :

לגימלאי רדוף האובססיה על קרנות , על בארי ועל שפיזמן .
אתה לא מפסיק למחזר את עצמך כל יום בשעות בהם יש לך נדודי שינה של זיקנה ואתה לא מפסיק לפלוט שטויות על הקרנות ובפרט המנטרה שלך שכבר יוצאת מכל החורים על
בארי ושפיזמן
בארי ושפיזמן
בארי ושפיזמן
לא נמאס לך כבר , כי לנו נמאס ויצא כבר מכל חור קיים .
הבנו שיש לך בעיה כנראה אישית עם הקרנות או עם בארי או שפיזמן , אתה אולי מפוטר משם או שהדיחו אותך משם או משהו בסגנון .
אז הבנו ומיצינו ודי כבר לחזור על עצמך כל יום עם אותו תקליט שבור ושחוק .
בנושא של ביטוח בריאות 2000 , אתה סתם מדבר שטויות ואתה מטעה בכוונה כאן את האנשים , כי הביטוח הזה הוא הביטוח הכי הכי טוב שקיים בשוק .
זה שאתה בחרת בביטוח בקופת חולים זה טוב כי לכולנו יש ביטוח בקופת חולים , אבל הוא לא מכסה לך את מה שביטוח בריאות 2000 מכסה .
תהיה בריא , קח מפעם לפעם כדור שינה ואל תפריע לנו בשינה שלנו .
די מיצינו .
    
[ אורח ] י.י
  ביטוח בריאות   16/11/2013 12:44 

הצטרף בתאריך :

כבעל ניסון ממליץ לך לעשות את הביטוח.הביטוח המשלים הוא תקנון שניתן לשנותו מתי שרוצים.הביטוח של הראל לאניתן לשנות.האם בביטוח של קופות החולים יש כיסוי לתרופות שלא בסל? הקרנות עשו במקרה זה יופי של עבודה ! לי אשית אין ביטוח של קופת החולים שנים רבות. באופן כללי כדאי לשלם ולא להשתמש . תהיה בריא.   
[ אורח ] אורח
  ביטוח בריאות 2000   16/11/2013 21:22 

הצטרף בתאריך :

חברים יקרים למען ההגינות והיושר חייבים לומר שביטוח בריאות 2000 הוא אחד הביטוחים הטובים שיש היום בשוק חברים רבים שנזקקו ושנהיה בריאים קיבלו את מלא התמורה בסכומים שלא יכלו לעמוד בהם לולא הביטוח , זה דבר אחד מצד שני למה המגיב מתעצבן על השימוש החוזר בשמות בארי ספייזמן   כנראה שזה מרגיז אותו בגלל איזה שהוא קשר מיוחד לאנשים האלה .זה משול לברז מטפטף שבמהלך הזמן הטיפות מצליחות לעשות חור בסלע כנראה שזה מחלחל טוב  היכן שצריך וזה טוב   
[ אורח ] שוטר1
  קרנות 2000   17/11/2013 14:49 

הצטרף בתאריך :

אני מציע לכם לבדוק כמה שוטרים שעשו את הביטוח ונזקקו לו,לא קיבלו עד היום את הכסף מחברת הראל וכמובן אני בניהם,מה שחשוב הוא שאתה פונה לקרנות השוטרים כדי שיתערבו למענך הם מתנערים באומרם כי מדובר בחברה פרטית ,אז "שלא יעבדו עליכם" אל תמהרו לעשות את הביטוח...   
[ אורח ] אורח
  שיטה   18/11/2013 11:33 

הצטרף בתאריך :

השיטה שלהם גם בתחום המסחרי,מציעים לך לקנות מוצר מסויים,גוזרים קופון על העסקה,אם יש בעיה טוענים שזה לא קשור אילהם תשבור את הראש מול הספק,זו בעיה שלך,בתקופת ליזרוביץ הוא חייב את הספקים להפקיד ערבות כספית,כל הגישה שלו היתה שונה,דאג לשוטר ולגימלאי.   
[ אורח ] אורח
  שוטר 1   17/11/2013 19:41 

הצטרף בתאריך :

זו התשובה לקשקשן מטעם קרנות.   
[ אורח ] שוטר
  ביטוח מעולה   21/11/2013 03:35 

הצטרף בתאריך :

בזמנו בדקתי את הביטוח קרנות 2000 מול ביטוחים פרטיים אחרים. קרנות היה הטוב ביותר. במשך השנים נזקקנו לו לא מעט כולל ניתוחים גדולים. לא היתה שום בעייה. כילל קבלת החזרים כספיים לניתוחים שמבצעים דרך קופ"ח.  אפילו ניתוח שלא נכלל בפוליסה אך אושר כמחוייב ע"י רופא בורר אושר וחסך לנו עשרות אלפי ש"ח. מנסיוני האישי ביטוח מעולה ואין לנו ביטוח משלים של קופ"ח. חשוב שיהיה בלי קשר לקרנות ביטוח סיעודי וביטוח תאונות אישיות לכיסוי ביטוחי משפחתי מקיף . 


   
[ אורח ] שוטר1
  קרנות 2000   21/11/2013 17:35 

הצטרף בתאריך :

הצחקת אותי שהראל שילמה לך על ניתוח שלא רשום בפוליסה,הם לא משלמים על ניתוחים שכן רשומים בפוליסה.   
[ אורח ] י.י
  ביטוח בריאות   26/11/2013 18:15 

הצטרף בתאריך :

שוטר 1 אינני יודע על איזה ניתוח לא שילמו לך .בהתאם לפוליסה אם אתה זקוק לניתוח בהתאם לחוות דעת רפואית .החברה נותנת היתחיבות מלאה לביצוע הניתוח.ללא השתתפות עצמית . באם בחרת לבצע את הניתוח במערכת הציבורית אתה מקבל פיצוי. הביטוח של קרנות הוא מהטובים אם לא הטוב ביותר . ממליץ לך לבצע את הביטוח ולא להזדקק לו. אני אישית ביטחתי גם את כל ילדי . כדאי לך לחשוב לטווח ארוך.   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  

 
 

מכתב חנינה של הנשיא
(לחץ על המכתב להגדלה)
 
 
 
 
 
 

 

האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים